top of page

HAKKIMIZDA

Nefes Life bir Akkayalar İnşaat projesi olup 2017 tarihinden bu yana tüm hızıyla üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz Ankara merkezli olup ülkesinde ilk ve tek olan Nefes Life, eşsiz bir bilgi ve uzmanlık birikimine sahiptir. Bu birikimlerimizi kurumsal ve bireysel müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için kullanıyoruz.

Ayrıca, en son teknolojileri kullanarak sektör ortalamasının çok üzerinde bir performansla sizleri hayallerinizle buluşturuyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, en iyisini bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEKİ !

NEFES LIFE HAZIR TAŞINABİLİR BETON KONUTLARI. TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ (TPE) ' DEN İSİM HAKKINI VE PATENTİNİ TESCİLLEMİŞ BİR PROJEDİR. BU SAYEDE TÜRKİYE'DE İLK VE TEK OLDUĞUMUZU KANITLAMIŞ BULUNUP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN %100 GÜVENİNİ KAZANMAKTAN ÇOK MUTLU VE ONURLUYUZ.

Taşınabilir Beton Ev. Prefabrik. Çelik Konstrüksiyon. Tiny House. Bungalow. Hobi Bahçesi. Hotel. Nefes Life

İNSAN MERKEZLİ ÜRETİM

Nefes Life modüllerimiz özel üretim kalıp sistemlerimiz ve tamamen el işçiliği ile özel bir şekilde siz değerli müşterilerimizin isteğine özel tasarım taşınabilir betonarme çözümler sunar.

NEFES LIFE DOĞAYA VE İNSANA
SAYGILIDIR

Nefes Life modüllerimizin içinde kesinlikle sağlığa zararlı ürün kullanılmamaktadır. Bütün yaptığımız uygulamalar TSE belgelidir. Bu sayede Nefes Life modüllerinizin içinde huzurla ve konforla bir ömür boyu yaşam sürdürebilirsiniz.

bottom of page